Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
07.05.2018

İletişim

Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü​
Telefon0 312 295 73 23
Faks0 312 284 55 25
e-Postadinhizmetleri@diyanet.gov.tr
İrşat Hizmetleri Daire Başkanlığı
Telefon0 312 295 73 39
Faks0 312 284 55 25
e-Postairsathizmetleri@diyanet.gov.tr
Cami Hizmetleri Daire Başkanığı
Telefon0 312 295 73 33
Faks0 312 284 55 25
e-Postacamihizmetleri@diyanet.gov.tr
Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığı
Telefon0 312 295 73 49
Faks0 312 284 55 25
e-Postaaile@diyanet.gov.tr
Sosyal ve Kültürel İçerikli Din Hizmetleri Daire Başkanlığı
Telefon0 312 295 73 53
Faks0 312 284 55 25
e-Postasosyalkulturel@diyanet.gov.tr
​Göç ve Manevi Destek Hizmetleri Daire Başkalığı
Telefon0 312 295 73 67
Faks0 312 284 55 25
e-Postagocvemanevi@diyanet.gov.tr